fbpx

Среќен 7ми роденден Synergy!

На 4 февруари прославуваме 7 години постоење, со изненадувања за вас!

 

Седум години ги започнуваме утрата со фитнес тренинзи, уживаме во Спа центарот после напорните работни денови и во релакс масажите со нашите најблиски. Седум години пред секој тренинг, пиеме кафе во Synergy за максимум енергија на персонализираните тренинзи со омилените фитнес инструктори, а потоа заедно со нив се рестартираме со најосвежителните smoothies од Health барот..

 

Роденденот го прославуваме заедно со вас, нашите најверни фанови и клиенти, со роденденски промоции кои се само на 04.02 (петок), онлајн или на нашиот приемен пулт:

 

  • 3 месеци фитнес и спа = 7.000 ден.
  • 10 персонални тренинзи и месечна карта фитнес = 7.000 ден.
  • 7 спортски масажи = 7.000 ден.
  • 10 релакс масажи = 7.000 ден.

 

Во месецот на љубовта, подготвивме уште неколку промоции кои ќе бидат идеален подарок за вашите блиски, достапни за уплати од 05.02 до 14.02, онлајн или на нашиот приемен пулт.

 

За двајца:
Индивидуални ваучери:
  • Спортска масажа на цело тело и 2 часа посета на спа зона = 1.500 ден.
  • Медицинска масажа на цело тело и 2 часа посета на спа зона = 1.400 ден.
  • Релакс масажа на цело тело и 2 часа посета на спа зона = 1.200 ден.

 

Останува само уште заедно да го прославиме 7миот роденден, да растеме заедно, да продолжиме да водиме здрав живот и да славиме уште многу, многу родендени заедно!

 

Ви благодариме на довербата,

Ваш Synergy Fitness & Spa.💚