Релаксациона

Релаксационата масажа претставува склоп на различни техники. Се работи со цел да се овозможи физичко и психичко опуштање, баланс на духот и телото. Ослободување од токсини, подобрување на циркулацијата, го подобрува тонусот на кожата и мускулите.

Цени

 • РЕЛАКС МАСАЖА 25 мин
  800.00 ден
 • РЕЛАКС МАСАЖА 50 мин
  1,200.00 ден
 • РЕЛАКС МАСАЖА 50 мин (ПАКЕТ ОД 5 МАСАЖИ) 20%
  4,800.00 ден
 • РЕЛАКС МАСАЖА 50 мин (ПАКЕТ ОД 8 МАСАЖИ) 30%
  6,720.00 ден

Физиотерапевти

Rезервирајте ја вашата масажа на
 ☎️ 02 244 0005

Synergy Fitness & Spa

Најнови вести

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Работно време

Понеделник:   07:00 - 22:00
Вторник:          07:00 - 22:00
Среда:              07:00 - 22:00
Четврток:        07:00 - 22:00
Петок:               07:00 - 22:00
Сабота:            10:00 - 22:00
Недела:           10:00 - 22:00

Контакт

 • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
 • www.synergyfitness.com.mk
 • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)