КАФЕТЕРИЈА

Нашиот центар има и модерно опремена кафетерија се со цел да ги задоволи потребите на нашите клиенти. Пријатниот амбиент плени за еден пијалок пред, после или за време на напорен тренинг, масажа или спа релаксација. Посетете не и ќе се уварите. Ова е само дел од понудата Кафе, чај, пијалоци, цедени пијалоци, смуди од секаков вид на овошје и зеленчук, виталија бар, здрава исхрана, протеински шејкови, додатоци во исхраната . Секогаш ваш Synergy Fitness & Spa Center.

Synergy Fitness & Spa

Најнови вести

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Работно време

Понеделник:   07:00 - 22:00
Вторник:          07:00 - 22:00
Среда:              07:00 - 22:00
Четврток:        07:00 - 22:00
Петок:               07:00 - 22:00
Сабота:            10:00 - 22:00
Недела:           10:00 - 22:00

Контакт

  • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
  • www.synergyfitness.com.mk
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)