Бојана Петровиќ Алексова

Power Cardio

Power Cardio е програма за високо-согорување на масните наслаги и помага при губење на тежината и обликување со дополнителен фокус на стомачните. Таа е базирана на интензивни тренинзи кои вклучуваат силни движења, како што се jump squats, jumping lunges and burpees and advanced abс. Тоа е супер-скратена програма дизајнирана да се трансформира.

Придобивки

  • Овозможува брзо и ефикасно тренирање со цело тело
  • Помага да изгради цврсто јадро
  • Подобро кардио и мускулна маса
  • Го вкључува целото тело

Synergy Fitness & Spa

Најнови вести

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Работно време

Понеделник:   07:00 - 22:00
Вторник:          07:00 - 22:00
Среда:              07:00 - 22:00
Четврток:        07:00 - 22:00
Петок:               07:00 - 22:00
Сабота:            10:00 - 22:00
Недела:           10:00 - 22:00

Контакт

  • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
  • www.synergyfitness.com.mk
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)