Фитнес

Фитнес

Фитнес салата е со дневна светлина, пространа, со висина поголема од стандардната, професионална вентилација, опремена со комплетната и најсовремена програма на TECHNOGYM. PURESTRENGTH, ELEMENT +, GROUP CYCLE, KINESIS, SELECTION MED, EXCITE +, OMNIA …

Групни Активности

Групни Активности

Покрај фитнес салата, центарот содржи и две сали. Голема со дневна светлина, пространа обезбедена со најмодерни акцесоари за сите видови на групни активности, со мултимедијален систем и помала сала со истите услови и GROUP CYCLE палета на TECHNOGYM за часови по спининг....

Спа

Спа

Одличен начин да заборавите на стресот и акумулираниот замор од работниот ден . Место за опуштање и смирување. Сауната е идеална вежба за срцето , парната бања зрачи топлина околу 45 ° С при влажност на воздухот блиску до 100% – најдобри услови за регенерација, инфрацрвената....

Катна Гаража

Катна Гаража

Мапа за пристап до катната гаража, три зони за пристап, од главната врата, бизнис центарот и од катната гаража, сите три зони за пристап се со опција скали или лифт.

Кафетерија

Кафетерија

Нашиот центар има и модерно опремена кафетерија се со цел да ги задоволи потребите на нашите клиенти. Пријатниот амбиент плени за еден пијалок пред, после или за време на напорен тренинг..

Масажи и Третмани

Масажи и Третмани

Најстарите методи за лекување . Со масажата телото се опушта , се раздвижуваат стегнатите мускули , се смирува нервниот систем , се намалува напнатоста . Долготрајното седење на столица , неправилното...

Synergy Fitness & Spa

Најнови вести

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Работно време

Понеделник:   07:00 - 22:00
Вторник:          07:00 - 22:00
Среда:              07:00 - 22:00
Четврток:        07:00 - 22:00
Петок:               07:00 - 22:00
Сабота:            10:00 - 22:00
Недела:           10:00 - 22:00

Контакт

  • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
  • www.synergyfitness.com.mk
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)