Стојка Митева

  • Позиција: Фитнес Тренер
  • Работно искуство: 10 години
  • Специјализирана за: Современ Танц, Пилатес, PiYo, Kangoo Power
  • Часови: Тренинзи, Пилатес, PiYo, Kangoo Power

Пилатес е програма која помага во засилување и тонирање на мускулите, подобрување на еластичноста, флексибилноста и координацијата на телото, како и при болки во рбетот.

PiYo претставува совршен спој на пилатес и јога кој доведува до исфрлање на негативната енергија, ги издолжува и тонира мускулите и ја подобрува еластичноста на телото.

Kangoo Power е физичка активност која се изведува со помош на специјални обувки со пружини, тпрвично дизајнирани за спортисти кои се опоравуваат од повреди во нозете. Оваа активност доведува до намалување на телесните масти, зацврстување и зајакнување на мускулно-скелетниот систем и заштита на зглобовите од хроничен замор предизвикан од вежбање на тврди површини.

Synergy Fitness & Spa

Најнови вести

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Работно време

Понеделник:   07:00 - 22:00
Вторник:          07:00 - 22:00
Среда:              07:00 - 22:00
Четврток:        07:00 - 22:00
Петок:               07:00 - 22:00
Сабота:            10:00 - 22:00
Недела:           10:00 - 22:00

Контакт

  • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
  • www.synergyfitness.com.mk
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)