Марјан Лукаревски

  • Позиција: Фитнес Тренер
  • Работно искуство: 6 години
  • Специјализиран за: Spinning
  • Часови: Spinning

Spinning – Високо интензивен тренинг каде со помош на статични велосипеди, моќна и енергична музика и мотивирачки инструктор на забавен начин се подобрува кардиоваскуларната кондиција и се горат калории. Спинингот е соодветен за било кој степен на физичка подготвеност кај поединецот.

Synergy Fitness & Spa

Најнови вести

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Работно време

Понеделник:   07:00 - 22:00
Вторник:          07:00 - 22:00
Среда:              07:00 - 22:00
Четврток:        07:00 - 22:00
Петок:               07:00 - 22:00
Сабота:            10:00 - 22:00
Недела:           10:00 - 22:00

Контакт

  • 02 24 40 025 | 02 24 40 005
  • www.synergyfitness.com.mk
  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • ул. Владимир Комаров бр. 11а (до Пиом)(ул. 23 Октомври)